Přání k 1. narozeninám

Pokud si myslíte, že na gratulačním textu k prvním narozeninám příliš nesejde, protože oslavenec z toho stejně nemá žádný pojem, pak se šeredně pletete. Vzpomínkové krabice a alba uchovají vaše přání k prvním narozeninám roky, až si je jednoho dne přečte i oslavenec.

Nemluvě o tom, že krásným přáním k 1. narozeninám potěšíte zejména oslavencovy rodiče. Nenapadá-li vás, co popřát batoleti, překypujícím mládím, zdravím a rodičovskou láskou, k prvním narozeninám, pak vám přinášíme pomoc- tipy na blahopřejné texty k 1. narozeninám, vtipná přání k prvnímu roku života, ale i moudré citáty a jiná blahopřání.

365 dní uteklo od chvíle, kdy jsi řekl „Sbohem čápe, ahoj světe!“ a naplnil naše srdce radostí a láskou. Krásné první narozeniny, miláčku!
Tvoji rodiče mají neskutečné štěstí, že mají tak zbožňováníhodné dítě a i ty máš štěstí, že máš tak milující rodiče! Nechť tě láska, štěstí a radost provázejí celým tvým životem, to ti přeji k tvým 1. narozeninám!
Konečně lidé přestanou říkat, kolik je ti dní, týdnů nebo měsíců, konečně máš svůj vlastní, pořádný věk! Všechno nejlepší k 1. narozeninám!
Gratulujeme ti k 1. roku života! Nechť nikdy nesestoupíš ze své cesty, nechť tě tvá cesta přivede ke štěstí!
Jíst, spát, hrát si a čůrat do plínek- jak krásný život máš, tolik ti závidím! Krásné první narozeniny, človíčku!
Až se za ár let budeš koukat na fotky z oslavy Tvých 1. narozenin, doufám, že se ti bude líbit, co uvidíš. Všechno nejlepší k 1. narozeninám!
Gratuluju, už jenom 17 dalších let, než se staneš nudným dospělým! Krásné první narozeniny!
Nejmilejší skřítku, hodně šťastného mazlení a hraní s mamkou a taťkou ti k 1. narozeninám ze srdce přeje…
Ať ti dnešní den přinese nekonečnou radost, která bude provázet ještě spousty a spousty dalších let! Krásné první narozeniny!
První rok máš za sebou…teď ještě mnoho, mnoho, mnoho, mnoho, mnoho dalších takových let, to ti k tvým 1. narozeninám přeje ….
Možná se necítíš staře, ale na psí roky bys byl/a už teeneger … a pravděpodobně bys věděl/a, kam chodit na záchod. Krásné a veselé první narozeniny!
Nestyď se, když nevíš, jak rozbalit narozeninový dárek, vždyť jsi ještě nováček! Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k 1. narozeninám, gratuluju, právě jsi zdolal jedno procento svého života!
Svou první cestu kolem Slunce jsi zvládl/a na jedničku, nechť jsou tvé další cesty radostné, šťastné, plné lásky a smíchu, jako ta první! Krásné 1. narozeniny!
První jsou nejlepší! Krásné narozeniny, maličký/á!
Doufám, že sis dobře užil svůj první rok života, protože od teď to bude pořád už jenom těžší a těžší a těžší a těžší. Přeji ti, aby tě úsměv a veselá mysl nikdy neopouštěla.
K tvým prvním narozeninám ti přeju všechnu lásku, štěstí a radost světa, rošťáku!