Pozvánky na narozeniny- tipy na texty

Rozhodli jste se uspořádat narozeninovou oslavu, na kterou byste rádi pozvali vedle členů rodiny i vzdálenější příbuzné, přátele, kolegy z práce či pracovní partnery? Pak se pravděpodobně neobejdete bez pozvánek pro hosty, které tímto informujete o místě a času konání oslavy a vašem přání, aby se dostavili a velký den s vámi oslavili.

Máte už vybrané/vyrobené pozvánky na vaší narozeninovou oslavu, ale za nic vás nenapadá něco kloudného, co na narozeninovou pozvánku napsat? Konec trápení! V následujících čtyřech kategoriích vám představíme několik tipů na text k pozvánce na oslavu narozenin. Najdete zde jak tipy na formální pozvánky k oslavě narozenin, tak i vtipné a originální pozvánkové texty na narozeninové oslavy. Dále jsme pro vás připravili samostatnou kategorii pozvánek na oslavu kulatých narozenin a významných životních jubileí.

Uvedené texty na narozeninové pozvánky pak můžete napsat nebo nechat vytisknout na klasické, papírové pozvánky, ale můžete je použít i na emailové či sms pozvánky.

Formální Vtipné Originální Kulaté narozeniny  Dětské narozeniny