Přání k narozeninám: Muži & ženy

Nedostává se Vám těch pravých slov k originálnímu, narozeninovému poblahopřání dámě, slečně, mladému muži či pánovi? Pak zde jste na tom pravém místě, kde se to skvělými nápady na krásná i vtipná narozeninová přání pro muže i ženy jenom hemží! Svou jedinečnou narozeninovou gratulaci můžete inspirovat některým z našich vytříbených narozeninových přání pro muže a ženy, které vám zde představíme.

Muži stárnou jako víno, ženy jako mléko. Co na tom záleží, dnes slav, bav se a užívej si, protože tenhle den je jenom Tvůj! Všechno nejlepší!
Ze všech dobrých i špatných, krásných i ošklivých, hloupých a chytrých lidí, ty jsi ten, který má dnes narozeniny! Všechno nejlepší!
Ty sice dnes slavíš své narozeniny, ale my oslavujeme výročí, kdy jsi přišel na tento svět a udělal jej pro nás všechny krásnějším! Všechno nejlepší!
Věřím, že když žena dozraje do toho správného věku, měla by mu zůstat věrná a držet si jej po další roky. Všechno nejlepší k dvacetinám, drahá!
Zde je, co Ti přeji k Tvým narozeninám: hodně piva, vína, jídla, hodně přátel, smíchu, dárků, štěstí, zdraví a hlavně… co nejvíc dalších narozenin!
Říká se, že většina žen lže o svém věku, a že většina mužů se nechová, jak se k jejich věku patří. To však není Tvůj případ, ty zvládáš oboje s náramnou noblesou! Hodně štěstí a zdraví k narozeninám!
A víš, co je na Tvém věku vůbec nejlepší? Můžeš si flirtovat s kýmkoli chceš… teď, když už jsi neškodný! Krásné narozeniny!
V tento krásný den, k této jedinečné příležitosti bych Ti ze srdce rád popřál, aby se všechny Tvé sny staly skutečností a vše dobré, aby Tě provázelo po další leta! Krásné narozeniny!
Žena začne stárnout ve chvíli, kdy chůzi po schodech považuje za cvičení. Takže si dej dvacet kliků, ať můžeš dnešní den oslavit s elánem mladice!
Jez, pij a raduj se, nejen dnes, protože máš narozeniny, ale po celý další rok Tvého života! Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám…i když, technicky vzato, hrdinové nestárnou, ne? Užij si krásný narozeninový den!
K Tvým narozeninám Ti přeji pořádně velký kus dortu, všechno ostatní už přijde samo! Krásné narozeniny!
Co nejkrásnější narozeninový den, strávený s rodinou a blízkými, nový rok života plný radosti, smíchu a štěstí, Ti z celého srdce přeje, kdo ví, že Ty si to zasloužíš! Všechno nejlepší!
Život je krásná cesta a já Ti z hloubi celého srdce přeji, aby každá ušlá míle byla naplněna láskou, štěstím, vzrušením a radostí! Krásné narozeniny!
Nesmírně mě těší, že nestárneš tak rychle, jak rychle běží čas. Krásné narozeniny!
Pakliže nám Bůh dal dar života, pak darem, který můžeme dát sami sobě, je žít jej co nejlépe a právě to Ti přeji k Tvým narozeninám!

Pokud Vašeho milého/milou dojímají moudra, pak nakoukněte do kategorie citáty k narozeninám. Je libo veselo? Pak vtipná přání k narozeninám je právě to, co hledáte!