Originální pozvánky na narozeniny

Nic, co je originální, vám není cizí? Hledáte jedinečný způsob, jak pozvat své přátele, rodinu a známé na oslavu svých narozenin, ale jako naschvál vás nic originálního nenapadá? Nevěšte hlavu! Naštěstí jsme tu my, abychom vám poradili s originálním textem na pozvánku na narozeniny!

V naší nabídce jedinečných textů na narozeninové pozvánky si vyberou velcí i malí přátelé dobrého a laskavého smyslu pro humor. Tyto texty můžete použít na pozvánky pro rodinu, přátele, spolužáky i pracovní kolegy.

Překvapení! Překvapení!
Přijď s námi oslavit narozeniny naší kamarádky XX!
Narozeninová party se bude konat (místo, čas, datum)
a je tajná! Škrabošku, dárek a dobrou náladu s sebou!
(Datum, místo, čas) budu slavit své XX. narozeniny. Chceš mi dát ten nejlepší dárek? Pak přijmi moje pozvání a slav se mnou až do rána!
Na oslavu svých X. narozenin jsem se rozhodl pozvat jen samé úžasné, vtipné, inteligentní, krásné lidi a proto držíš v ruce tuhle pozvánku! Budu se na tebe těšit (datum, čas, místo)!
Dal by sis dort? Čokoládový? S třešněmi? Tak přijď (datum, místo, čas) na oslavu mých X. narozenin a já ti třeba kousek ukrojím!


Další, šťavnatější texty na pozvánku k oslavě narozenin naleznete v kategorii vtipných pozvánek. Hledáte-li ten pravý text na pozvánku pro kolegy, nadřízené či pracovní partnery, inspirujte se v kategorii formálních pozvánek.