SMS k narozeninám

Někdy se stane, že s oslavencem nemůžete na jeho velký den být a osobně mu popřát a tak Vám nezbývá, než se spolehnout, že SMS k němu v tu chvíli promluví tak, jako Vy.

Narozeninové SMS jsou čím dál tím oblíbenější a to zejména mezi přáteli, známými, sourozenci, kolegy i spolužáky. SMS k narozeninám jsou milou a často i veselou vzpomínkou na oslavence. Pokud toužíte oslavence svým přáním rozveselit a rozesmát, pak právě pro Vás jsme zde připravili několik tipů na SMS přání k narozeninám:

Vím, že máš dnes narozeniny, protože dobré zprávy se šíří rychle! Všechno nejlepší!
Narozeniny jsou jediným dnem, kdy Ty jsi brečel, zatímco Tvoje máma se smála!
K Tvým narozeninám Ti přeju všechno špatné….aby se Ti vyhnulo, a aby se Ti už nikdy nepostavil… zlý člověk do cesty.
Jaký dáreček k narozeninám? Bonbonky či květinky? Lepší je SMS-ka krátká, bez obalu, bez pozlátka, převázaná hubičkou, ač docela maličkou!
Ubohá SMS musí ujít dlouhou cestu, projít spousty telefonních čísel, aby Tě našla a řekla Ti, že na světě je někdo, kdo na Tebe právě myslí a přeje Ti všechno nejlepší!
…a velký dík rodičům našeho drahého přítele, kteří v onen osudný večer nepoužili žádnou ochranu… Krásné narozeniny!
Co říct?... Odvahu! Příští rok bude to horší! Žerty stranou, krásné narozeniny!
Chtěla jsem ti přijít popřát k narozeninám nahá, zahalená do šlehačkového dortu, ale pak jsem složila tuto rozkošnou SMS! Všechno nejlepší!
Je těžké vymyslet originální přání k narozeninám… Udělejme to takto: Ty se usměješ a já Ti popřeju, aby Ti ten úsměv vydržel celý další rok! Z celého srdce všechno nejlepší!
POZOR! Blíží se uragán, který přináší silná objetí, vlny lásky, deště splněných přání! Nech se zasáhnout! Krásné narozeniny!
Narozeniny jsou prostě báječné: všichni Ti telefonují, dávají Ti dárky, přejí všechno nejlepší…a Ty musíš jenom… stárnout! Užij si skvělé narozeniny!
Nemusíš být překvapený tímto narozeninovým přáním…tedy pokud jsi nečekal/a dárek!


Hledáte další tipy na veselá přání k narozeninám? Podívejte se do kategorie vtipná přání k narozeninám. Nebo sháníte kratší veršovou gratulaci? Nekoukněte do básničky k narozeninám.