Pozvánky na oslavu kulatých narozenin

Oslavy kulatých narozenin jsou velkou událostí, u níž by neměli chybět oslavencovi přátelé, rodina, ale i třeba kolegové, obchodní partneři a známí. Vymyslet tu pravou, kulatých narozenin hodnou, jedinečnou pozvánku na oslavu může být pro nejednoho tvrdým oříškem. Naštěstí jsme tu my, abychom vás inspirovali a pomohli vám sestavit co nejlepší text na vaši pozvánku na oslavu kulatých narozenin!

Pozvánka na oslavu 20. narozenin

U příležitosti konání oslavy mých 20. narozenin (místo, čas, datum), bych vás rád/a požal/a o vyplnění krátkého dotazníku a jeho neprodlené zaslání mou adresu.
1. Narozeninové party (jméno oslavence) se zúčastním:
a) na 100%, těším se na to celý rok!
b) rozhodně, něco takového si přeci nenechám ujít!
c) velmi rád/a, bude to jistě báječný večírek!
2. Oslavence hodlám potěšit:
a) velkým dárkem
b) drahým dárkem
c) symbolickým dárkem
3. Na narozeninové party by se mi nejvíc líbilo:
a) karaoke
b) večerní rozvoz domů
c) alkohol zdarma
(Ti, kteří odpověděli v poslední otázce za b) a za c) ať se zbytečně netěší.)
(Datum, místo, čas) dám sbohem sladkému –náct a vstoupím do nové etapy života –cet. Přijďte to semnou oslavit, budu se na vás těšit!
Víno, pivo nebo šampaňské…můžeš si vybrat,
co z toho přineseš na mou oslavu 20. narozenin,
která se bude konat (místo, datum a čas).


Pozvánka na oslavu 30. narozenin

Přišel čas definitivně se rozloučit s 20 a jsem připraven postavit se 30 tváří v tvář. Buďte u toho, až se začne psát nová kapitola mého života, (místo, datum, čas). Těším se na vás!
Četl jsem, že mezi 30-60 rokem života žijeme naplno. Proto vás zvu na oslavu začátku mého plného života, která se bude konat (místo, datum a čas).


Pozvánka na oslavu 40. narozenin

Někde jsem slyšel, že život začíná po čtyřicítce…byl bych proto velmi rád, kdybyste přijali mé pozvání na oslavu začátku mého života, která se bude konat (místo, datum, čas). Kromě dárků a květin nic nenoste, občerstvení připravím já!


Pozvánka na oslavu 50. narozenin

(na papírové přání vytiskněte nebo přilepte oslavencovu fotografii z dětství, vedle ní pak připište pozvánkový text): Tento chlapec/dívka na fotografii oslaví (datum, čas a místo) své 50. narozeniny. Jste srdečně zváni na narozeninový večírek, kde pro vás bude připraveno pohoštění a zábava až do ranních hodin!
Při příležitosti oslavy životního jubilea bych si vás dovolil pozvat na oslavu, kterou pořádám (místo, datum, čas). Přijďte si se se mnou připít sklenkou vína na kvalitní ročník (rok narození oslavence)!


Pozvánka na oslavu 60. narozenin

Přes veškeré zázraky medicíny nebyl dosud vynalezen lék na narozeniny a tak mi nezbývá, než pozvat své nejbližší na oslavu svých 60. narozenin, která se bude konat (místo, datum a čas). Svou účast prosím potvrďte obratem. Těší se na vás …
(Datum, hodina a místo) budu slavit životní jubileum. Chcete mě něčím potěšit? Tak přijďte… a přineste mi pěkný dárek. Pro hosty budou připraveny míchané drinky a menší pohoštění!


Pozvánka na oslavu 70. narozenin

Pomůžeš mi? (Den, čas, místo) slavím své 70. narozeniny a sám na sfouknutí všech svíček asi nebudu stačit. Předem díky, těším se a počítám s tebou!
(Datum, čas, místo) oslavím své 70. narozeniny. Všichni, kdo si se mnou chtějí připít na vynikající ročník (rok narození oslavence) jsou srdečně zváni!


Pozvánka na oslavu 80. narozenin

Do stovky už to mám za pár, a tak vás zvu na oslavu radostného odpočítávání zbývajících dvaceti let. Oslava se bude konat (místo, čas, hodina), přijďte, budeme se na vás těšit!
Srdečně vás zvu na oslavu svého životního jubilea, 80 let. Oslava, kterou při této příležitosti pořádám, se bude konat (místo, datum, čas).
Zdá se, že můj život dospěl do poloviny, a tak bych vás při této příležitosti chtěl pozvat na sklenku něčeho dobrého, abychom tu druhou půli, jak se patří, přivítali! Těšit se na vás budu (datum, čas, místo).


Pro inspiraci na další texty na pozvánky na oslavu narozenin navštivte kategorie originálních, formálních či vtipných pozvánek.