Pozvánky: Dětské narozeniny

Pořádáte oslavu narozenin vaší ratolesti, na kterou byste rádi pozvali širší rodinu, přátele a samozřejmě kamarády a kamarádky oslavence? Rádi byste pozvali narozeninové hosty originálním, vtipným způsobem a zoufale přemýšlíte, jak to udělat, co a jak napsat na narozeninovou pozvánku na dětskou party?

Jaký by vlastně měl být text na narozeninovou pozvánku pro děti? Především uměřený věku- žádná sofistikovaná hesla, žádné citáty jakbysmet! Pozvánky na oslavu narozenin pro děti by měli být jasné, veselé, jednoduché a především dětsky kreativní. Zde najdete tipy na originální texty na pozvánky na oslavu dětských narozenin, které nadchnou děti, ale i dospělé!

Moji milí, v (den oslavy) oslavím svůj první rok na světě. Ačkoli se to zdá být dost, vězte, že na sfouknutí svíčky na dortu to ještě nestačí… Počítám proto s Vaší pomocí v (hodina oslavy a místo) a těším se na Vás!
Srdečně Vás zvu na oslavu toho, že po dlouhých dvanácti měsících se můj věk konečně začne počítat na leta. Přijďte se podívat, jak jsem vyrostl a co už umím na mou oslavu (datum, čas a místo). Těší se na Vás (jméno oslavence)
Její královská výsost, princezna (jméno oslavenkyně) si žádá Vaši přítomnost na slavnosti, pořádané na počest jejích (věk oslavence) let vlády. Dostavte se prosím (datum, hodina a místo), budete srdečně očekáváni!
Haló, haló, všichni superhrdinové, pozor! Dostavte se prosím na (datum, hodina) na oslavu pátých narozenin super-kluka (jméno oslavence) do (místo oslavy), chystá se super-párty!
Letadlo společnosti Nejlepší kamarádi, směr oslava desátých narozenin, startuje v (den a hodina oslavy)b z mezinárodního letiště (místo oslavy). Dostavte se prosím včas do odletové haly! Těší se na Vás (jméno oslavence)
Hip hip hurá! (Jméno oslavence) oslaví (den) své šesté narozeniny! Bude moc rád, když se k němu přidáte (místo a hodina oslavy)!
Kamarádi, vezměte své mamky a taťky a pojďte s námi (den čas) oslavit mé páté narozeniny! Budeme se na vás těšit (místo oslavy)!
Přidej se k nám, hraj si a oslav (jméno oslavence) čtvrté narozeniny! (Datum, čas a místo) těšíme se Tebe!
Mise: Vojenská párty
Úkol: oslava osmých narozenin
Velitel mise: (jméno oslavence)
Datum: (den oslavy)
Čas: (hodina oslavy)
Místo: (místo oslavy)
Účast: nutná. Pohov!
Aloha, kamarádi! Dne (datum) oslavím své jedenácté narozeniny. Zvu Vás na svou havajskou oslavu, která se bude konat (hodina a místo)! Přijďte, těším se na vás!
Na vědomí všem indiánům v okolí se dává, že náčelník (jméno oslavence) alias Sokolí oko, oslaví dne (datum) své deváté narozeniny! Na jeho počest vzplane v (hodina a místo) indiánský táborák, ke kterému jste srdečně zváni! Howgh