Přání k 15. narozeninám

Pomalu se schyluje k oslavě patnáctin vašeho kamaráda, syna, dcery, sourozence nebo příbuzného a vy stále nevíte, jakým grandiózním vtipem, ohromujícím moudrem nebo veršem oslavenci k 15. narozeninám?

Vzal-li si váš tvůrčí duch dovolenou, nezoufejte si, zde najdete potřebnou inspiraci na sepsání tohoto nejlepšího přání k patnáctinám! Přinášíme vám tipy na vtipná přání k patnáctým narozeninám, gratulační citáty a jiná pravdivá moudra, která potěší a pobaví nejednoho polovičního dospěláka.

Gratuluju, dnes je ti konečně 15 let, beztrestně můžeš obtěžovat dospělé a nikdo ti nedá na zadek a můžeš si vzít, kolik kousků dortu chceš! Krásné 15. narozeniny!
Žij a užívej si života co nejdéle. Pamatuj však, že prvních patnáct let je těch nejdelších! Všechno nejlepší k patnáctinám!
Mladý jsi jen jednou, ale nezralý můžeš zůstat celý život! Všechno nejlepší k patnáctinám!
Všechno nejlepší k narozeninám osobě, která je krásná, zábavná, inteligentní, neskutečně sexy a tolik mi připomíná mě samou. Krásné narozeniny!
Potrvá ještě dlouho, než z tebe vyroste můj „starý“ přítel, ale můj nejlepší přítel jsi už dávno! Všechno nejlepší k 15. narozeninám!
K Tvým prvním, polo-dospělým narozeninám Ti přeji hodně štěstí, zdraví, tolerance bližních a lásky, která Tě už nikdy neopustí! Krásné narozeniny!
Lidský život je ujití řady kroků a ty jsi dnes ušel/a 15. krok. Přeji ti, aby všechny tvé další kroky v životě provázela láska, štěstí a úspěchy a abys je prožil/a ve zdraví! Gratuluju k polokulatému jubileu!
Říká se, že nejlepší přítel by si měl pamatovat datum tvých narozenin a ne tvůj věk…já si pamatuju oboje- co myslíš, že to znamená? Všechno nejlepší k tvým dnešním úžasným, skoro dospělým, 15. narozeninám!
Stárnou a dospívat, to jsou dvě velmi odlišné věci… jedna z nich je stále ještě možná! Gratuluju k patnáctým narozeninám!
Blahopřeji Ti srdečně k dnešním 15. narozeninám a přeji ti, abys jich ve zdraví, se spoustou štěstí a lásky oslavil ještě sto, a aby můj hlas byl tím posledním, co v životě uslyšíš.
Dnes je ti konečně dlouho očekávaných 15 let, sice ještě nemůžeš pít pivo a koukat na filmy pro dospělé, ale to děláš stejně už dávno, takže všechno nejlepší k 15. narozeninám, které nezmění v tvém životě vůbec nic!
Narozeniny jsou báječné, čím víc jich člověk má, tím žije déle! Všechno nejlepší k 15. narozeninám!


Inspirujte se i v našich ostatních kategoriích narozeninových přání, např. Vtipná přání k narozeninám, citáty k narozeninám nebo básničky k narozeninám.