Přání k narozeninám: Přátelé & známí

Ať už telefonicky, SMS-kou, nebo osobně, dobří přátelé i známí si zaslouží, abyste jim k narozeninám popřáli, co jim popřát chcete a sdělili jim, jak Vám na nich záleží a jak je máte rádi.

Pokud Vás při psaní přání k narozeninám kamarádovi nebo známému zrovna opustila fantazie, nezoufejte, na následujících řádcích jsme pro Vaši inspiraci přichystali několik nápadů na originální narozeninová přání.

Přibývající roky jsou jako haléře v kasičce, dělají Tě cennější!
Máš úžasný život, jsi báječný člověk a máš  železné zdraví…Jak by mohlo něco tak malicherného jako dárek soupeřit s tím vším…? Všechno nejlepší!
Neoslavuj, že čas uplynul času, ale slav, zatímco čas plyne! Krásné narozeniny!
Tvé přátelství je jeden ze způsobů, jakým mi Bůh ukazuje svou lásku! Šťastné narozeniny!
Užij si tyto narozeniny, protože už nikdy nebudeš takhle mladý/á! A dávej na sebe pozor, protože takhle starý/á jsi ještě nikdy nebyl/a!
Mám pro Tebe dobrou a špatnou zprávu. Špatná je, že jsem Ti zapomněl poslat narozeninové přání. Ta dobrá je, že jsem zapomněl, kolik je Ti let!
V dnešní den mám jedno přání: ať přijde štěstí, zaklepe na Tvé dveře a zůstane až navždy s Tebou!
Pozdvihněme sklenku a připijme na zdraví našeho přítele: ať oslaví dalších sto narozenin, se stejnými přáteli a se stejnou radostí, jako právě dnes!
Přeji Ti to nejlepší na světě, protože člověk jako Ty si zaslouží jen to nejlepší! Ať se Tvé sny stanou skutečností!
Roky běží a my stárneme…Měníme historky, měníme zaměstnání, měníme lásky, ale staří přátelé zůstávají! Všechno nejlepší k narozeninám!
Myslíš si, že jsi dnes výjimečný/á, protože máš narozeniny? Ale to snad ne! Ty jsi totiž výjimečný/á i když je nemáš!
Jsou tu Tvé narozeniny a já bych nemohl být šťastnější…možná jen trochu štědřejší…
Dnes máš sice narozeniny, ale ten nejlepší dárek dostávám já, totiž Tvoje přátelství!
Život by nebyl stejný, bez přítele, jako jsi ty! Všechno nejlepší k narozeninám!
Když jsem přemýšlel nad oslavou Tvých narozenin, napadly mě Karibské ostrovy… Myslíš, že by Ti vadilo, zalívat mi květiny, zatímco tady nebudu?
Uplyne den, uplyne rok a jsou tu opět Tvé narozeniny. Uplyne celý můj život, ale Ty budeš vždy má STARÁ kamarádka!


Hledáte rýmované přání k narozeninám? Pak básničky k narozeninám jsou tím pravým pro Vás! Hledáte neutrální a intelektuální přání k narozeninám? Pak vybírejte v kategorii citáty k narozeninám. Slaví kamarád kulatiny? Věnujte mu přání na míru, vybírejte z přání ke kulatým narozeninám. Kamarád srandista pak určitě ocení vtipné přání k narozeninám.