Opožděné přání k narozeninám

Zapomenout popřát k narozeninám příbuznému, kamarádovi či známému je vždy nemilé. Ptáte se, jak z toho elegantně vybruslit? Pomoc najdete na těchto stránkách, kde jsme pro vás připravili několik tipů na opožděné blahopřání k narozeninám, která potěší a dost možná i pobaví den, dva i tři po narozeninách.

Vězte, že raději později než nikdy! A tak, pokud jste si nevšimli, zapomněli jste či vám pracovní nasazení nedovolilo, pogratulovat k narozeninám včas, zdaleka to neznamená, že je vše ztraceno. K opožděné narozeninové gratulaci budete potřebovat optimismus, vtip a dobrý nápad! Inspirovat se můžete některými našimi blahopřejnými texty k zapomenutým narozeninám:

Vymýšlení co nejoriginálnějšího, vtipného, Tebe hodného přání k Tvým narozeninám mi zabralo takovou fůru času, že mi nezbývá, než ti opožděně popřát vše nejlepší! A neříkej, že jsem to aspoň nezkusil…
Co nejupřímnější, byť opožděné, přání všeho nejlepšího k tvým narozeninám, hodně, štěstí, zdraví, lásky a splněných snů Ti z celého srdce přejí …
Raději pozdě než nikdy! Všechno nejlepší k Tvým včerejším narozeninám, doufám, že jsi měl báječný den, jakých ti přeji dalších 365!
Hledáš důvod k oslavám? Pak věř, že dokud ti nepřestanou chodit zpožděné narozeninové gratulace, máš důvod slavit každý den! Všechno nejlepší k narozeninám!
Slyšel jsi už o rčení zapálit svíčku z obou stran? Myslím, že to znamená oslavovat jak den před, tak i po skutečných narozeninách. Rád ti pomůžu s tou druhu částí! Všechno nejlepší k narozeninám, ať se ti splní všechna tvá přání.
Opožděně, avšak neméně radostně, ti přeji hodně štěstí k tvým narozeninám! Ať máš vše, co sis vždy přál, ať je další rok tvého života zalitý sluncem, radostí a smíchem!
Díky přátelům, jako jsem já, tě krásný narozeninový pocit výjimečnosti nemusí opouštět ani týden po nich! Ať se ti splní všechny tvé sny a i další rok tvého života je nabitý radostí, štěstím a skvělými zážitky!
Promiň, že jsem ti zapomněl popřát k tvým narozeninám… je to příšerné, já vím, snad mě omlouvá to, že se mi to stává jen jednou jedinkrát do roka. Všechno nejlepší!
Pes mi sežral narozeninové blahopřání pro tebe. To je ten důvod, proč ti všechno nejlepší přeju o něco déle.
Víš, že vypadáš vážně sexy, když odpouštíš? Tak mi prosím odpusť, že ti opožděně přeji vše nejlepší k narozeninám!
Promiň mi mé zpoždění, nemohl jsem se včas rozhodnout, zda ti k tvým narozeninám pošlu blahopřání na papíře, e-mailem, sms-kou, jako hlasovou zprávu, zprávu na Facebooku, na Twitteru, Google+ či video přání k narozeninám, a tak ti, byť se zpožděním, ale přeci přeji všechno nejlepší k narozeninám!
Vím, že jsem ti zapomněl popřát včas k narozeninám, ale taky vím, jaký blázen jsi na dárky, takže ode mě máš tyto drahé hodiny! Všechno nejlepší a veselé narozeniny!
To nejlepší na tom, mít přítele jako jsem já je, že můžeš slavit své narozeniny i když už máš dávno po nich! Všechno nejlepší!
Dvě pusy a dvojnásobně silné obětí ber jako bonus za opožděné přání k tvým narozeninám!