Všechno nejlepší k narozeninám

Kdo by neznal staré, známé a vpravdě trochu oprýskané „všechno nejlepší k narozeninám“, sem tam doplněné o kreativní vinš železného zdraví, nereznoucí lásky a bohatých úspěchů... Protiví se vám rok co rok opakovat stéle tentýž narozeninový text?

Pak právě pro vás jsou tu tipy a nápady na to, jak z tuctové narozeninové gratulace vykouzlit netradiční a veselé „všechno nejlepší“, které oslavence potěší a pobaví. Koneckonců, darování úsměvu je také dárek...

V koupelně? Na záchodě? Že by na parapetu nebo v ložnici? V tvém věku je velký úspěch vzpomenout si, kam si položil klíče… Mnoho dalších úspěchů, zdraví, štěstí, lásku a jen to nejlepší k Tvým narozeninám!
Co popřát k narozeninám nejlepšímu kamarádovi/manželovi/šéfovi? Přeci jen a jen to nejlepší! Krásný narozeninový den a příjemnou oslavu!
Vědci prokázali přímou souvislost mezi narozeninami a lidskou smrtelností: totiž že velký počet narozenin člověka zabíjí! Takže oslavuj, raduj se, zpívej a tanči, dokud můžeš…
Člověk může žít tak dlouho, dokud bude chtít… a chtít může jen tak dlouho, dokud bude žít! Stovku dalších narozenin a roky plné zdraví, štěstí a radosti Ti přeje…
K Tvým narozeninám Ti přeji, aby Tě dobrá nálada, pozitivní mysl a smích neopouštěly po celý příští rok!
Někteří říkají, že sklenka vína je poloplná, jiní zase, že je poloprázdná… co na tom záleží, dnes jsou Tvoje narozeniny, takže vypij, co je ve sklenici do dna na své zdraví, štěstí, radost a úspěchy!
Na světě je spousta okouzlujících mladých a inteligentních lidí, kterým na Tobě záleží a jeden z nich by Ti právě chtěl popřát všechno nejlepší k narozeninám!
Vždycky mám takovou radost, když máš narozeniny. Měl bys je mít každý rok! K tomu Ti pomáhej zdraví, štěstí a láska, kterou Ti k Tvým dnešním přeji!
Víš, čím je dnešní den výjimečný? 144 856 322 lidí na celém světě má dnes narozeniny, ale jsem si vzpomněl zrovna na Tebe!
To už opravdu zase narozeniny? Zdá se mi to jako včera, co jsem ti přál naposled, strašně Ti to letí… všechno nejlepší!
Dlouho jsem přemýšlel, co popřát k narozeninám člověku, který je mladý, krásný, úspěšný a všechno má: krásné narozeniny a velký kus dobrého dortu!


Další tipy na originální texty na přání k narozeninám najdete v kategorii vtipná přání k narozeninám.