Básničky k narozeninám

Narozeniny jsou výjimečným dnem, kdy má mnoho gratulantů potřebu výjimečných narozeninových přání. Evergreenem mezi výjimečnými přáními jsou básničky k narozeninám, k jejichž skládání, se s vidinou puncu originality, uchyluje státe dost a dost přátel, spolužáků, kolegů, známých, ale i partnerů.

Pokud jste jedním z nich, ale přiznáváte, že nemáte nezbytný básnický um, pak nesmutněte, protože právě pro takové, jako jste Vy, jsme zde připravili několik inspirativních narozeninových básniček!

Před několika lety jsi byl krásný a mladý, dnes se všichni divíme, že jsi stále tady! Všeho dobrého co nejvíc přejeme ti svorně od plic!
Ať je tvůj život jako sen, užij si z něj každý den! Od starostí neměj vrásky, v každém dni pak spoustu lásky! Krásné narozeniny!
Na stráni i v lese, tahle zpráva se nese: že prý slavíš velký den, který patří Tobě jen!
Sice nejsem básník, který tvoří básně a nejsem ani malíř, který maluje krásně. Zato jsem člověk, který Tě má rád a lásku, zdraví, štěstí chtěl by Ti přát!
Mnoho dárků Ti můžu dát, ale štěstí, zdraví, lásku Ti můžu jen přát!
Veselí broučci v trávě, tleskají si radostí právě, že své narozeniny dneska slavíš, tak ať prý se dobře bavíš!
V roce je mnoho dní, v týdnu jenom sedm, ale takový, jako je dnes je jenom jeden. Všechno nejlepší!
K Tvým narozeninám Ti přeju, aby byl tento den, výjimečný v každém směru! Hodně zdraví, lásky, štěstí, k tomu já ti držím pěsti!
Co Ti k narozeninám přát? Štěstí, zdraví a lásku svých nejbližších, protože to je to nejkrásnější, co Ti život může dát.
Přeji Ti všechno, co si lze přát, ať máš svou lásku komu dát a ať Tě má někdo hodně moc rád. Přeji Ti moudrost, co v nouzi poradí, přátelé, co Tě nezradí, ruku, co v smutku pohladí!
Radost v srdci, pokoj v duši, smích na tváři a lásky po uši, to vše Ti přeji k narozeninám!
Mnoho dalších roků, hodně šťastných kroků, ať jsou všechna tvá přání, vždy na dosah, k mání!
Mé nejsrdečnější přání k Tobě jako muška letí, nechť poskládá Ti z lásky, zdraví, štěstí ty nejkrásnější věty. Všechno nejlepší k narozeninám!